Виставка "Поліграфія-2013"

16-20 вересня ми брали участь у XIX Cпеціалізованій виставці «Поліграфія-2013», яка відбулася у Києві в приміщенні Національного комплексу «Експоцентр України». Це вже восьмий раз ми є учасниками «Поліграфії». У цьому році ми показали такі новинки:


- інтерференційні лаки Apollo для трафаретного друку. Якщо наносити іх поверх якогось певного кольору то отримуємо унікальні ефекти зміни кольорів залежно від кута зору. Такі спецефекти дозволяють отримати привабливі зображення або можуть використовуватися на упаковці для захисту від підробок, оскільки повторити ефект можна лише знаючи які лаки і у якій пропорції застосовуються. Використання не вимагає ліцензії. 

 

- готове рішення для тамподруку бірок на текстилі з використанням  двоколірних тамподрукарок з човниковим ходом тампонів від Ever Bright та спеціальної екологічної фарби TPX від Marabu

 

Традиційно було представлено друкарські фарби і хімію для трафаретів від Apollo Colours Ltd. та Marabu GmbH & Co.KG; клеї TAKTER® для текстильних субстратів від нашого італійського постачальника Siliconi Commerciale SpA, тампони і пластини для тамподруку. Різноманітне обладнання марки Super Primex (для тампо- і трафаретного друку, преси гарячого тиснення, периферія) від Ever Bright на цей раз було показано у роботі на відеодисплеї.


На нашому стенді 16-19 вересня з клієнтами працював Adrian Gill - експорт-менджер Apollo Colours Ltd.  


Ось фото з виставки:

 

2013-09-17%2016.36.14.jpg   2013-09-18%2016.38.37.jpg