Ламінуючі фарби металіки Apollo на водяній основі для трафаретного друку розроблені для друку на П.В.Х. для виробництва кредитних карток. Ці фарби призначені для заміни фарб на основі розчинників, які вимагають зменшення викидів V.O.C . На відміну від золотих і срібних фарб з перламутровим ефектом на основі розчинників, таких як “Visa” і “Mastercard” золоті і срібні картки, важливим вдосконаленням є стійкість до відшаровування. Фарби на водяній основі, характеризуються винятково слабким запахом, що робить їх приємними в роботі. Сита змиваються водою, а засохла фарба видаляється за допомогою очищувача R138.

Сита:

 - Hекомендуються моноволоконні сита: 62-77T, стійкі до води та розчинників.

 - Оскільки фарби на водяній основі менш стабільні при друці, ніж фарби на основі розчинників, тому є прямий взаємозв'язок між вологістю в цеху, стійкістю трафарету та розміром сита. Чим більша вологість, тим стійкіша буде фарба на трафареті і тим менше сито можна застосувати. При меншій вологості навпаки.


Модифікатори (Розчинники):
- Фарба постачається готовою до застосування, але при необхідності рекомендується додати до 10% води. При більшій кількості води фарба буде стікати.
- При високій температурі приміщення можна додати 5% Сповільнювача R11, але це збільшить час висихання фарби на П.В.Х.


Сушіння:

- На відкритому повітрі 8-12 хвилин, можна застосувати струменеву сушарку


Кольори:

- Два кольори Visa і Mastercard gold, Mastercard silver 2000.
- Інші кольори можуть бути змішані на замовлення


Застосування:

- Для друку на жорсткому P.V.C для виробництва ламінованих кредитних карток.

Детальніше в цій категорії: « Sublitran Water Based Screen Inks