Технологія Pyrosil

Технологія покращення адгезивності поверхні

Pyrosil — Техніка

Pyrosil-процес — це технологія напилення на поверхню продуктів спалювання, що призводить до утворення аморфного силікатного шару на субстраті, що обробляється. Поверхня обробляється окислюючою частиною полум’я, що містить Прекурсор, силіконорганічну суміш. Під час процесу, прекурсор піролізується, а “попіл”, що утворився, осідає на поверхню як аморфний силікат. Це призводить до утворення дуже липкого ультра-тонкого (20-40 нм) покриття. Іншими словами, на поверхні утворюється високореактивний склоподібний шар покриття.

 

Pyrosil — Полум’я
Полум’я, що містить силіконову суміш можна впізнати за його червонуватим кольором.

 

 

Pyrosil — Шари
Структуру поверхні шару Pyrosil, нанесеного на силіконову плівку, показано на малюнку справа [вимірюється за допомогою атомного мікроскопа (AFM)].

 

Pyrosil — Ефект
Силікатний шар збільшує адгезію завдяки:
Зміні поверхневої енергії
Виникненню гідрофільності
Утворенню чітких ділянок на поверхні, що легко вступають в хімічні реакції

 

Pyrosil — Праймер
Велику кількість груп Si-OH на поверхні аморфного силикатного шару можна використати для подальших хімічних модифікацій. Тому субстрат можна пристосувати до різноманітних органічних покриттів.

 

 

Pyrosil — Тест

Pyrosil ефект покращення адгезивності добре видно після проведення тесту на подряпину та корозію. На необроблений субстрат накладається лак, а потім робиться подряпина. На малюнку зліва можна побачити, як навколо подряпини відлущилась фарба та під шаром фарби утворилась корозія. У випадку попередньої обробки з Pyrosil, лак добре тримається і жодного відшарування фарби не відбувається.

 

Pyrosil — Низькі витрати
Pyrosil — це технологія низьких витрат! Якщо Вас це зацікавило, ми порахуємо витрати при вашому застосуванню.

Pyrosil — Безпечний для довкілля
При техніці Pyrosil не утворюються жодні токсичні похідні продукти.

Pyrosil — Застосування
Залежно від потреб, техніку Pyrosil можна застосовувати як для точного покриття малих площ, так і для постійного використання у промисловості. У будь-яких випадках застосування є легким.