Apollo Anodye

Apollo Anodye це фарби для трафаретного друку, призначені для друку на негерметизованому анодованому алюмінію. Надрук здійснений цими фарбами формує постійну картинку, яка є невід’ємною частиною алюмінієвої поверхні.

Анодований матеріал:
– Алюмінієві листи чи злитки мають бути анодизовані до оксидної плівки товщиною 10-12 мікронів, на плівці товщиною 5 мікрон утворюється тільки слабкий надрук.

Друкування:
– Друк фарбами Anodye Inks здійснюється як і всіма трафаретними фарбами, використовуючи фотоемульсійні та стійкі до дії лаків трафаретні матеріали. Для щільного друку рекомендуються
моноволоконні сита 90T.
– Для друку дрібних деталей зображення рекомендуються сита 110-120

Модифікатори:
– 5-10% Розчинник R150

Сушіння:
– Для максимального проникнення фарби рекомендується повітряна сушка приблизно 12 години.
– Сушіння можна пришвидшити за допомогою нагрівання повітря максимум до 70С. На сухій поверхні можна робити наступні надруки тим самим способом.

Герметизування:
– Після того, як друк завершено, листи і злитки мають бути загерметизовані одним з наступних методів:
– 1. 20-30 хвилин в киплячій воді pH 5.5
– 2. Парою 20-30 хвилин
– 3. Розчином ацетату нікелю pH 5.5 при температурі кипіння 20-30 хвилин

Закінчення:
– Після герметизування анодизованого алюмінію, він більше не прийме забарвлення фарби. Фарбу, що залишилась на поверхні, потрібно почистити розчинником.

Кольори:
– В наявності обмежений діапазон кольорів, включаючи прозору базу для створення барвників.Надрук має чудову стійкість до умов зовнішнього середовища за винятком синього королівського (Royal Blue) та зеленого королівського (Royal Green), де передбачається деяка зміна у відтінках.