Screen Mercury Gloss Reflective Inks

Фарби для трафаретного друку Mercury Gloss reflective це глянцеві фарби, що володіють відмінною здатністю до друку, стабільністю на ситі, швидко сохнуть і з хорошою стійкістю до зношення і адгезією до широкого діапазону субстратів. Ці рефлективні фарби містять в собі маленькі скляні намистинки, які є посріблені з одного боку. Коли світло попадає на ці частинки скла, воно від них відбивається, створюючи ефект подібний, як на дорожніх знаках.

Цими фарбами можна друкувати на більшості видів паперу і картону, але оскільки ця фарба містить важкі частинки, то слід перевіряти: чи папір не поморщився після друку. Ці фарби призначені для ручного і напівавтоматичного друку. Надрук висихає до твердої матової чи сатинової поверхні в залежності від субстрату. Більш поглинаючий матеріал надає менший глянець. Вони є представлені в ряді прозорих кольорів, окрім чорного і білого, так як ці кольори будуть блокувати ефект відбивання. Замість білого можна використовувати срібний/сірий, в такому випадку при освітленні буде відбиватися чистий білий колір. Всі кольори не містять свинцю.Рефлективні фарби також є наявні в ряді таких фарб як: Catalysed, Dynapol, Correx, Vinyl.

 

Субстрат:

– Придатні всі типи трафаретних матеріалів і лаковані плівки

Сита:

–  Можна використовувати всі типи трафаретів, виготовлені фотомеханічним методом рекомендуються моноволоконні сита 43T або з більшими комірками Сушіння: при кімнатній температурі приблизно 25хв. Гаряче сушіння може спричинити скручування фарби у відповідності до кількості фарби на листі

Модифікатори:

– Розчинник R56
– Сповільнювач R107

– Спеціальний сповільнювач R106

Кольори:

– Прозорий
– Жовтий лимонний, позолочений жовтий, темнооранжевий, червоний, фіолетовий, синій і зелений. Спеціальні кольори можуть бути підібрані.

Використання:

– Для рефлективних знаків і дисплеїв