Tampacure TPC

Тампонна фарба для ABS-пластику, жорсткого ПВХ, деяких видів РС, PS і РММА, попередньо обробленого РЕ і РР, деяких металів і лакованих поверхонь, УФ-типу, високоглянцева, хороша криюча здатність, 1 – або 2-х компонентна система,стійка щодо хімікалій.

 Матеріали для друку:
УФ тампонна фарба Tampacure TPC підходить для друку на ABS-пластиці, жорсткому ПВХ, полікарбонаті (РС), на деяких видах полістиролу (PS) і матеріалах з акрилового скла (РММА). За допомогою добавки затверджувача H2 Tampacure ТРС досягає гарної адгезії і на великій кількості інших матеріалів, таких як попередньо оброблений поліетилен (РЕ) і поліпропілен (РР), а також поліамід (РА) і лаковані поверхні. При друці на металі позитивно зарекомендувала себе добавка модифікатора адгезії UV-HV 1. При друці на поліетилені і поліпропілені слід звернути увагу, що поверхня попередньо повинна бути оброблена полум’ям або коронним розрядом. Досвід показав, що гарної адгезії можна домогтися, якщо поверхневий натяг становить мінімум 48mN/m. При друці на поліпропілені досить зробити попередню обробку, нанести на поверхню тонкий шар Primer P2. Оскільки якість вищеперелічених матеріалів змінюється навіть у межах одного сорту, рекомендується проводити свої власні попередні випробування, щоб визначити придатність матеріалів для конкретного застосування і на достатню ступінь адгезії.

Область застосування:
УФ фарба Tampacure TPC використовується там, де надруки повинні бути, як можна швидше піддані подальшій обробці, або ж до надруків пред’являються підвищенні вимоги до механічної і хімічної стійкості.