Tampaflex TPF

Тампонна фарба для термопластичних еластомерів, різних видів матеріалів, схожих на гуму, поверхнях Soft-Touch і декоративних лакованих поверхонь. Еластична, глянцева, хороша криюча здатність, швидко застигаюча 2-х компонентна система, стійка до хімікалій, універсальне застосування.

 

Матеріали для друку:
Еластична фарба для тампонного друку Tampaflex TPF призначена для використання на попередньо оброблених термопластичних еластомерів, скорочена назва TPE, а також для поверхонь Soft-Touch і субстратах, схожих на гуму. Необхідно звернути увагу на те, що поверхні з TPE перед друком слід обробляти за допомогою полум’я або плазми. На важких для друку не полярних матеріалах з TPE якість адгезії може бути покращено за рахунок подальшої обробки відбитка горячим повітрям (300 – 400°C протягом 2-3 секунд). Обробку поверхні можна зробити також нанесенням тонкого шару безбарвного праймера P2. Необхідно врахувати, що при багатошаровому друці не слід проводити випалювання в проміжка між друком різними відтінками фарби, так як це може привести до проблем з адгезією при друці. Так як матеріали для друку можуть мати відмінності щодо їх друкованих властивостей навіть в межах одного сорту, необхідно проводити попередні випробування щодо передбаченої мети застосування.
Області застосування:
Tampaflex TPF демонструє дуже високу хімічну стійкість, наприклад, у відношенні алкоголю (тест на стирання), і на цій підставі успішно використаний при дрці на поверхнях Soft-Touch в автомобільній промисловості або на еластичних ливарних деталях з TPE, наприклад на перемикачах та ручках.