Tampaplus TPL

Тампонна фарба для ABS – і SAN- пластиків, полістиролу жорсткого ПВХ, полікарбонату, акрилового скла і лакованої поверхні. Глянцева, дуже швидко всихаюча одно – або двокомпонентна система, стійка до алкоголю і бензину, для закритих і відкритих систем

Матеріали для друку:

Фарба для тампонного друку Tampaрlus TPL призначена для друку на ABS – і SAN- пластиках, полістиролі (PS), жорсткий ПВХ, полікарбонат (РС), акриловому склі (РММА), деяких сортах м’якого ПВХ, на дереві, папері та картоні. При додаванні затверджувача Н1 фарба Tampalus TPL досягає видатних адгезійних властивостей на таких матеріалах, як лаковані поверхні, тонкошаровий анодований алюміній або різного виду дуропласты. Так як перелічені матеріали, на які наноситься друк, можуть мати відмінності в щодо їх друкованих властивостей навіть в межах одного сорту, необхідні попередні випробування щодо передбаченої мети застосування.
Область застосування:
Глянцева і швидковисихаюча Tampaplus TPL характеризується дуже гарною поведінкою в друку на машинах з закритою системою подачі фарби. У зв’язку з цим фарба чудово підходить для друку на високоякісним упаковок, наприклад, в косметичній промисловості, корпусів виробів, товарів, що піддаються великим навантаженням, а також різного виду сувенірної продукції.