Tampapur TPU

Фарба для тампонного друку на попередньо обробленому поліетилені і поліпропілені, а також металі і лакованих поверхонях. Високоглянцева, з гарною криючою здатністю, двокомпонентна система, стійка проти хімікалій.

Матеріали для друку:
Фарба для тампонного друку Tampapur TPU відмінно підходить для друку на попередньо обробленому поліетилені (РЕ) і поліпропілені (РР), а також на поліуретані (PU), поліаміді (РА), меламіновою і фенольною смолах, металів, включаючи тонкошаровий анодований алюміній, лакованиих поверхнях, покритих порошком поверхонях, дерева і скла (тільки для декоративних цілей; не стійка проти миття у мийній машині). На поліацеталі, як наприклад, HOSTAFORM C або DELRIN, можна досягти достатньої зчеплення за умови подачі гарячого повітря (температура 300 – 400 º с, 3-4 секунди). При друці на поліетилені і поліпропілені слід враховувати, що поверхня матеріалу зазвичай повинна бути попередньо оброблена полум’ям або коронним розрядом. Як показує досвід, при поверхневому натягу 42-48 mN/m можна досягти дуже хорошої адгезії. Поліпропілен можна попередньо обробляти нанесенням тонкого шару нашого безкольорового праймера Р2. Взагалі, при багатокольоровому друці слід враховувати, що між друкованими процесами обробка полум’ям більше не застосовується, так як це може погіршити адгезію при надруці. Так як перечисленні матеріали, на які наноситься друк, можуть мати відмінності в щодо їх друкарських властивостей в межах одного сорту, необхідні відповідповідні попередні тести щодо е передбаченої мети застосування.

Область застосування:
Фарба для тампонного друку Tampapur TPU застосовується, якщо при тампонному друці повинна бути досягнута видатна механічна і хімічна стійкість на дуропластах (термореактивних пластмасах), поліолефинах і металі. Вона придатна для друку на поліолефінах (поліетилен і поліпропілен).