Tampaрlus TPL

Тампонна фарба для ABS – і SAN- пластиків, полістиролу жорсткого ПВХ, полікарбонату, акрилового скла і лакованих поверхонь. Глянцева, дуже швидко всихаюча одно – або двокомпонентна система, стійка до алкоголю і бензину, для закритих і відкритих систем

Матеріали для друку:

Фарба для тампонного друку Tampaрlus TPL призначена для друку на ABS – і SAN- пластиках, полістиролі (PS), жорсткий ПВХ, полікарбонат (РС), акриловому склі (РММА), деяких сортах м’якого ПВХ, на дереві, папері та картоні. При додаванні затверджувача Н1 фарба Tampalus TPL досягає видатних адгезивних властивостей на таких матеріалах як лаковані поверхні, тонкошаровий анодований алюміній або різного виду дуропласты. Так як перечисленні матеріали, на які наноситься друк, можуть мати відмінності щодо їх друкованих властивостей навіть в межах одного сорту, необхідні попередньо додаткові випробування щодо передбаченної мети застосування.
Область застосування:
Глянцева і швидковисихаюча Tampaplus TPL характеризується дуже гарною поведінкою в друку на машинах з закритою системою подачі фарби. У зв’язку з цим фарба підходить для друку на высокоякісних упаковок, наприклад, в косметичній промисловості, корпусів виробів, товарів, що піддаються великим навантаженням, а також різного виду сувенірної продукції.