Tampastar TPR

Тампонна фарба для друку на полістиролі, ABS – і SAN-пластиках, полікарбонаті, акриловому склі,жорсткому ПВХ і лакованих поверхнях. Глянцева, з хорошою крийочую здатністю, швидко висихаюча, одно – і двокомпонентна система,стійка до бензину.

Матеріали для друку
Фарба для тампонного друку Tampastar TPR використовується для друку на полістиролі (PS), ABS – і SAN-пластиках, полікарбонат (РС), акриловому склі (РММА), жорстких ПВХ і деяких сортах м’якого ПВХ, дерево, паперу та картону. При додаванні затверджувача Н1 або Н2 фарба Tampastar TPR демонструє чудову адгезію до таких друкувальних матеріалів, як лаковані поверхні, тонкошаровий анодований алюміній або різні дуропласты. Оскільки вищезазначені матеріали навіть в межах одного сорту мають різноманітні друкованимі властивості, необхідно проводити власні попередні випробування для визначення їх придатності для конкретної мети.
Область застосування:
Глянсова і швидковисихаюча фарба Tampastar TPR особливо хороша для друку упаковок у парфумерії, деталей корпусів виробів і інших високоякісних
товарів.