Тамподрук

Тамподрук бірок на текстилі – хороша альтернатива термотрансферу

 Безпосередній тамподрук бірок на одязі це новинка, один з найпопулярніших сьогодні трендів індустрії виготовлення одягу. Полягає він у нанесенні спеціальною фарбою надруку на одяг (крій) безпосередньо з кліше спеціальним силіконовим тампоном.

 Виробники одягу вже кілька років шукали альтернативу вшивним біркам та етикеткам, особливо для футболок та білизни. Основною причиною цього була потреба зробити одяг більш комфортним. Донедавна найпопулярнішим рішенням було використання бірок, котрі приклеювалися до тканини під гарячим пресом, тобто наносились методом термопереносу (термотрансферу).

 Проте термотрасферні бірки не завжди вирішували проблеми споживачів. Вони часто тріскалися, були недостатньо м’якими на дотик, недостатня еластичність спричиняла деформацію одягу при пранні. На додачу термотрансферні бірки викликали подразнення шкіри, щоправда лише у незначної частини споживачів. Якщо ж говорити зі сторони виробництва – такі бірки були невигідними при малих тиражах, оскільки друк потрібно замовляти у великих кількостях, а терміни виготовлення тиражу також були значними. Крім того, при їх нанесенні споживалося багато електроенергії.

   Набагато кращим способом виявився тамподрук бірок. Цей спосіб дозволив повністю позбавитися перерахованих вище проблем. Бірки, надруковані на футболках, шкарпетках, бюстгальтерах, трусах, светрах, спортивному та верхньому одязі є якіснішими і дешевшими порівняно з нанесеними термопереносом чи вшитими бірками. Друк можна наносити на бавовну, нейлон, флок, фліс, в тому числі на трикотажні полотна.

Ми пропонуємовиробникам одягу готове рішення для безпосереднього нанесення бірок (розмір, логотип, догляд) на одяг методом тамподруку.Це забезпечує суттєве підвищення ефективності роботи, значне зниження вартості бірки та інші переваги у порівнянні як з вшиванням так і з термопереносом бірок.У нашій оферті промислові машини для тамподруку, сучасні високоякісні фарби МАРАБУ, обладнання і пластини для виготовлення кліше а також навчання і технічна підтримка.

Друк бірок є доброю альтернативою до термотрансферного нанесення. Друковані бірки коштують значно менше, є стійкішими, наносяться швидше, змінити графіку, що наноситься можна на місці (не замовляючи друку у зовнішніх підрядників), кошти матеріалів та електроенергії мінімальні.

Ми пропонуємо все необхідне для тамподруку бірок:

 

 – Надійні промислові машини для тамподруку бірок одно- або двохколірні тамподрукарки Ever Bright.

 – Обладнання і пластини для виготовлення кліше

 – Спеціально розроблені для тамподруку на тканинах фарби МАРАБУ серій TPU та TPX, що відповідають суворим вимогам Oeko-Tex® Standard 100, не подразнюють шкіру, не містять фталатів або тяжких металів, добре розтягуються, витримують 50 циклів у промисловій пральній машині.

 – Навчання і постійну технічну підтримку.

Основні переваги тамподруку бірок

 

  – Гнучкість виготовлення – графіку легко змінити при потребі нанести іншу бірку. Не потрібно тримати складу готових попередньо надрукованих бірок, або замовляти нові бірки в друкарні і чекати.
– Висока продуктивність – від 600 до 1500 друків за годину, залежно від графіки і вправності оператора. Надруковані бірки висихають практично миттєво – вироби можна складати в пачки відразу після друку.
– Економія коштів – надруковані бірки суттєво дешевші від нанесених термопереносом.
– Більша стійкість – надруковані бірки не тріскаються, не стираються, витримують 50 циклів промислового прання.
– Висока якість тамподруку дозволяє наносити навіть дрібні деталі зображення.
– Не пошкоджується тканина – надрукована бірка не змінює текстури тканини, надрук практично не відчутний на дотик