Ultraglass UVGO

Трафаретна фарба для друку на пакувальному і промисловому скла, а також на плоскому склі для використання всередині приміщень. Високоглянцева, з хорошою стійкістю до обробки в мийній машині, дуже хороша стійкість до лугів і хімікалій.

Матеріал для друку і області застосування:
Ultraglass UVGO – УФ трафаретна фарба спеціального для друку на:
– попередньо обробленому пакувальному склу, наприклад, пляшках для напоїв;
– попередньо обробленим та необробленим косметичним флаконам;
– попередньо обробленому або необробленому промисловому склі, наприклад, бокали, попільнички, вази тощо;
– попередньо обробленому та необробленому плоскому склі для використання у середині приміщень, наприклад, екрани ігрових автоматів, меблеве скло, розділюючі додаткові перегородки і багато іншого. Для хорошої адгезії фарби важливим є рівномірне поверхневе напруження вище 44 mN/m. Крім того, поверхня скла повинна бути
абсолютно чистою і не містити залишків графіту, силікону, пилу та жиру (наприклад, відбитків пальців). Адгезію фарби на склі зазвичай покращує обробка полум’ям, яка проводиться безпосередньо перед процесом друку. В такому випадку, якщо друк виконується по склі, остаточна обробка якого проводилася холодним способом, оброка полум’ям є необхідністю. Попередня обробка Uvitro® або Pyrosil® дає найкращий результат адгезії. Оскільки названі матеріали для друку навіть в межах одного сорту можуть мати відмінності щодо друкованих властивостей, необхідно проводити тести на відповідність передбаченої мети використання.