Apollo Cold Carbonising Inks

Фарби Cold Carbonising – це ряд фарб, які дозволяють друкарям імітувати на звичайних друкарських машинах обвуглені п’ятна. Вони зазвичай створюються на спеціальних обвуглюваних машинах з використанням плавких сумішей. Ці фарби друкуються високим друком або сухим офсетним друком. Наявні кольори: Червоний, Зелений, Синій, Чорний.

Створені на основі спеціальної суміші восків та стійких до висихання олив, надруковані плівки мають копіювальні властивості, наближені до плавкого покриття. Дані фарби широко використовуються у багатьох країнах і при відповідному застосуванні зберігають копіювальні властивості протягом тривалого часу.

 

Друк:

– З метою надання надруку стійкості до розмазування, друкувати потрібно на папері з гладкою поверхнею і достатнім абсорбуванням. Занадто абсорбуючий папір погано просвічуватиметься і матиме слабкі копіювальні властивості.
– Можна використовувати невідбілений папір, найкраща вага паперу 50-60 г/м².
– Менш щільний папір буде занадто просвітлюватись, а більш щільний – погано копіюватиметься.
– Друк надто щільної плівки хоч і покращить копіювання, але спричинитьпросвічування. Надто тонка плівка буде погано копіюватись.
– Зберігаються дані фарби в теплому приміщенні, або підігріваються перед застосуванням, щоб мати текучі властивасті. Подача фарби має бути відкритою, щоб було видно, що фарба постійно добавляється.
– Підходять всі типи валіків. Для очищення можна застосовувати уайтспирит.

Кольори: Червоний, Зелений, Синій, Чорний

Використання: Квитки, квитанції і ін. документи, що вимагають копіювання на папері.