Apollo Offset Sublimation Inks

Сублімаційні фарби гарячого переносу для офсетного друку Apollo Offset Sublimation призначені для виробництва сублімаційних трансферів за допомогою офсетного друку на листах. Фарби слід використовувати в такий спосіб, як і будь які інші офсетні фарби високої якості. Кінцеве використання дуже широке, зокрема футболки, нічний одяг, спортивний одяг, прапори та ін.

Матеріал субстрату:

– Нейлон, поліестер
– Анодизований алюміній
– Акрил
– Гнучкий П.В.Х.

Поради при друці:

– Перед кожним використанням необхідно добре вимішати
– Для досягнення найкращих результатів рекомендується друк на крейдованому або покритому папері 6080г/м2. Однак, папір це тільки засіб для перенесення друкованого зображення, після термопереносу папір викидається. Надруки можуть бути зроблені на дешевшому папері, але завжди треба пам’ятати, що чим краща поверхня паперу тим кращий результат друку.
– Під час друку отримані надруки володіють дещо похмурими кольорами, ніж після трансферного перенесення на субстрат

Трансферне перенесення:
– Сухий задрукований папір вступає в контакт з текстильними матеріалами лицьовими сторонами протягом 25 секунд при різній температурі, в залежності від типу текстильних ниток
– Протягом цього процесу барвники фарби випаровуються і поглинаються нитками, даючи репродукцію оригінального надрукованого дизайну, але в яскравих насичених кольорах
– Температурна шкала:
– Триацетати/Нейлон 180-205°C – 10-25сек
– Поліестери 195-225°C – 15-30сек
– Анодизований алюміній 200-210°C 20-30сек
– Акрили 175-185°C – 10-20сек
– Гнучкий П.В.Х. 130-150°C – 30-60сек

Кольори:

– 4 тріадних кольори, 8 стандартних кольорів плюс флуоресцентні жовта і зелена

Застосування:

– Футболки, одяг, килими, етикетки
– 100% бавовна не придатна для трансферного перенесення, але суміші бавовни і поліестеру з вмістом поліестеру 60% дають добрі результати.