Libramatt LIM

Фарба для шовкографії, матова, з високою криючою здатныстю, швидко всихаюча, з слабким запахом, стійка до впливу навколишнього середовища, придатна для зварювання
Використовується для друку на твердому і м’якому ПВХ, самоклеючій плівці з ПВХ, полістиролі, акриловому склі та полікарбонаті

Матеріали для друку:
Libramatt LIM призначена для друку на жорсткий і м’який ПВХ, ПВХ-самоклеючій плівці, полістиролі, акриловому склі, полікарбонаті, обробленої праймером поліефірній плівці, а також синтетичному папері або папері з синтетичним покриттям, пробці і картоні. Оскільки всі вищезгадані матеріали можуть характеризуватися різними характеристиками навіть у межах одного сорту, для визначення їх придатності необхідно обов’язково проводити попередні випробування.

Область використання:
Libramatt LIM є універсальною матовою фарбою і застосовується там, де вимагаються найбільш високі вимоги до криючої здатності, гнучкості або стійкості до пластифікаторів.
– шкали, панелі приладів, таблички
– проміжна фарба для подвійних наклейок
– друк, нанесення фарби валиком або спрейом на тенти з ПВХ
– пресування і приклеювання на акрилове скло
Для друку на тентах вантажних автомобілів рекомендуємо нашу фарбу Maraplan PL. LIM також можна наносити за допомогою аерозолі, однак, у цьому випадку необхідні попередні випробування. Ми рекомендуємо поводити фільтрацію розведеної фарби (сито 25 μm) перед процесом друку, тому що у фарбовому шарі можуть утворитися нерівності.