Marastar SR

Фарба для трафаретного друку самоклеючих ПВХ-плівок, твердому ПВХ, ABS-пластику, SAN-полімерах, акриловому склі, полікарбонаті (РС), попередньо обробленних поліефірних плівках, дуропластах і лакованих поповерхнях. Високоглянцева, з хорошою криючою здатністю, швидко сохне, стійка до бензину та впливу погодних умов.

Матеріали для друку:
Фарба Marastar SR призначена для друку на твердому ПВХ, самоклеючих ПВХ-плівках, ABS-пластику, SAN-полімерах, акриловому склі (РММА), полікарбонаті (РС), попередньо оброблених поліефірних плівках і щільному папері. При додаванні затверджувача Н1 фарба MARASTAR SR набуває хорошы адгезійні властивості і її можна використовувати при друці на багатьох інших матеріалах, таких як, лаковані поверхні, тонкошаровий анодований алюміній, дуропласты (наприклад, меламінова смола) або поліамід (РА) і поліацетали (РОМ) з наступною обробкою полум’ям. Оскільки якість вищеперелічених матеріалів змінюється навіть у межах одного сорту і ці відмінності можуть бути причиною різного якості друку, що рекомендується проводити свої власні попередні додаткові випробування, щоб визначити придатність друкованих матеріалів для конкретного застосування.

Область застосування:
Високоглянцевая фарба Marastar SR підходить для друку високоякісних етикеток, наклейок, рекламних щитів, промислових клейм всіх видів, шкал і плівкових клавіатур. Хоча Marastar SR – високоглянцева фарба, вона має блочну міцність (міцність проти злипання при укладанні в стопу), таким чином вона підходить для використання в таких швидкісних друкарськихх машинах, як автомати для плоского і циліндричного друку, а також для ручного і піватоматичного друку. Marastar SR придатна для нанесення методом
розпилення, однак, необхідно проводити попередні випробування. Ми рекомендуємо проводити фільтрацію розведеної фарби (сито 25мкм), в іншому випадку на фарбовому шарі можуть утворитися нерівності.