Ultraplus UVP

УФ-фарба для трафаретного друку по твердому ПВХ, полістиролу (PS), попередньо обробленому поліетилені (PE) і поліпропілені (PP), лакованих поверхнях, металах і склах.

Високоглянцева, швидко висихає, з хорошою криючою здатністю, високою хімічною стійкістю, широким спектром застосування.

Матеріали для друку:
Ultraplus UVP універсальна фарба з УФ-затвердінням для трафаретного друку з дуже високою хімічною стійкістю, яка підходить для наступних матеріалів:
– попередньо оброблений поліетилен (РЕ) і поліпропілен (РР);
– лаковані поверхні та поверхні з порошковим напиленням;
– скло (декорування внутрішніх приміщень, де немає доступу вологи);
– жорсткий ПВХ, полістирол (PS).
Перед надруком поліетилену і поліпропілену звернути увагу на те, що неполярне і, таким чином, невеликий поверхневий натяг друкованного матеріалу має бути вирівняно за рахунок обробки полум’ям. Внаслідок цього воно підвищиться, і при значенні в 46-54 m/N можна розраховувати на хороше зчеплення фарби з задрукованою поверхнею. Якість обробки поверхні може бути перевірено спеціальними тестовими чорнилами, або тестом з допомогою води, причому змочена водою поверхня повинна утримувати суцільну водну плівку протягом приблизно 20 секунд. Крім того повинна бути абсолютного чистою від залишків жирів, масел та поту рук.
При додаванні у фарбу відповідних додаткових і допоміжних речовин UVP може давати хорошу адгезію на деяких металах, таких, наприклад, як алюміній, стрічкова сталь, а також для друку по склу. Застосування засобів для поліпшення адгезії буде детяльно описано в розділі «Додаткові і допоміжні речовини» (Вкладення).
Так як перечисленні матеріали можуть мати відмінності відносно їх друкованих властивостей навіть в межах одного сорту, то необхідні відповідні попередні випробування щодо передбаченої мети друку.

Область застосування:
Високоглянцевая фарба Ultraplus UVP може бути використана для друку на корпусах виробів, графічної та промислової шовкографії там, де йде мова (для фарб УФ-затвердінням) про найбільш важких для друку на поверхнях де пред’являються підвищені вимоги до хімічної стійкості. У цьому випадку UVP може бути використана для друку самоклеючих етикеток. Хорошої адгезії можна досягти на предметах, відлитих з полістиролу, наприклад, футлярах для губної помади. На виробах з ПВХ UVP дає дуже хорошу адгезію барвистого шару, причому зазвичай необхідно звертати увагу на крихкість матеріалу ПВХ (будь ласка, проводьте власні випробування!).