Marapoly P

Фарба для трафаретного друку на попередньо обробленому поліетилені (РЕ), поліпропілені (РР), лакованих поверхонь та на поверхнях порошковими покриттям. Глянцева, висока криюча здатність, швидковисихаюча 2-х компонентна система, стійка до погодних умов, хімічних і механічних впливів.

Матеріали для друку:
Marapoly Р – 2-х компонентна трафаретна фарба для друку по обробленому поліетилені (РЕ), поліпропілені (РР), полиуретані, поліаміді, ПВХ, лакованих поверхнях і поверхонь з порошковим покриттям. Так як названі матеріали, на які наноситься друк, можуть мати відмінності властивостей навіть в межах одного сорту, необхідні попередні випробування щодо передбаченої цілі застосування.

 

Область застосування:
Marapoly P – це 2-х компонентна фарба багатоцільового призначення, до якої можуть застосовуватися найвищі вимоги щодо якісного друку на виробах, призначених для довготривалого використання поза приміщень, таких як, ящики для напоїв або ємності для транспортування з РЕ або РР. Цією фарбою можна друкувати як напівавтоматах, так і на повністю автоматизованих лініях.