Maraprop PP

Трафаретна фарба для необробленого та попередньо обробленого поліпропілену. Шовковисто-глянцевий, однокомпонентна, з хорошою криючою здатністю, дуже еластична.

Матеріали для друку:
Maraprop PP є однокомпонентною (1) фарби на основі розчинника для трафаретного та тампонного друку призначена для друку на попередньо обрабобленому та необробленому поліпропілені (РР). У разі використання фарби для тамподруку користуйтеся спеціальним технічним описом. Так як перелічені матеріали, на які наноситься друк, можуть мати відмінності властивостей також в межах одного сорту, то необхідні відповідні попередні випробування в щодо передбаченої мети застосування.

 

Область застосування:
Шовковисто-глянцевиа фарба Maraprop PP використовується для друку на поліпропілені (пластинах чи плівках) таких як Priplak, а також на інших еластичних матеріалів для книжкових палітурок і прапорів. В більшості випадків немає необхідності в попередній обробці полум’ям, коронним розрядом або спеціальним речовиною для попередньої обробки поверхонь Primer. Через невисоку стійкість до поту рук не рекомендуется друк фарбою MARAPROP PP на предмети, що мають частий контакт з пальцями рук (олівці, ручки). В цьому випадку слід застосовувати двокомпонентну фарбу. Деякі матеріали з поліпропілену можуть містити обумовлені процесом виробництва залишки технічних добавок для поліпшення обробки пластмас, які можуть призвести до погіршення зчеплення фарбового шару з поверхнею матеріалу. У цих випадках необхідно перевіряти, чи можливий безпроблемний друк без попередньої обробки. Maraprop PP може бути нанесений на поверхню за допомогою розпилювача, однак, необхідно проведення попереднього пробного друку. Перед друком ми рекомендуємо фільтрацію розведеної фарби (сито 25μm), тому що можливе виникнення нерівностей у фарбовому шарі.