Tampapol TPY

Тампонна фарба для ABS-пластика, жорсткого ПВХ, попередньо обробленого поліетилену і поліпропілену, лакованих поверхонь, а також дуропластів і металів.

Глянцева, з високою криючою здатністю, швидко всихаюча одно – або двокомпонентна система, стійка до хімікалій.

Матеріали для друку:
Фарба для тампонного друку Tampapol TPY чудово підходить для друку на ABS-пластиці, жорсткий ПВХ, попередньо обробленому поліетилені (РЕ) і поліпропілені (РР), дуропластах, металах, лакованих поверхнях, дереві, паперу та картоні. При додаванні затверджувача Н1 або Н2 фарба Tampapol TPY досягає підвищеної стійкості і чудових адгезійних властивостей. При друці на поліетилені і поліпропілені слід враховувати, що поверхня матеріалу зазвичай повинна бути попередньо оброблена полум’ям або коронним розрядом. Як показує досвід, при поверхневому натягу 42-48 mN/m можна досягти дуже хорошої адгезії. У поліпропілені поверхневу обробку можна зробити, якщо нанести тонкий шар безкольорового праймера Р2. При багатошаровому друці необхадно звертати увагу, що між надруком шарів не слід проводити обробку полум’ям. В іншому випадку це може привести до проблем з адгезією при надруці. Так як перечислені матеріали, на які наноситься друк, можуть мати відмінності властивостей навіть в межах одного сорту, необхідні попередні випробування щодо передбаченої мети застосування.

 

Область застосування:
Швидко всихаючих фарба для тампонного друку Tampapol TPY використовується головним чином для друку упаковці з поліетилену та поліпропілену, а також жорсткого ПВХ.