Screen Phosphorescent Inks

Фарби для трафаретного друку Apollo Screen Phosphorescent містять оптично активні пігменти, що поглинають енергію від падаючого світла та перевипромінюють це світло після того, як падаюче  світло зникає. Тривалістьчасу видимого випромінювання залежить від типу фарби та часу опромінення фарби.

Властивості фарби:

– Apollo виробляє чотири основні типи фосфоресцентних фарб:
– Стандартна фарба з ефектом тривалого післясвітіння зелена/жовта: тривалість випромінювання до 15 хвилин
– Фарба з ефектом дуже тривалого післясвітіння зелена/жовта: тривалість випромінювання до 10 годин
– Фарба з ефектом тривалого післясвітіння, що швидко заряджається, жовта/зелена: тривалість випромінювання до 10 годин
– Фарба, що швидко заряджається, не світиться настільки інтенсивно, як фарба з ефектом дуже тривалого після свічення.
– Стандартна фарба з ефектом тривалого післясвітіння може бути виготовлена по спеціальному замовленні у іншому діапазоні кольорів: оранжевий, жовтий та синій/зелений. Можна виготовити фосфоресцентні фарби для друку на більшості пластиків і папері, як зі звичайним сушінням, так і з УФ затвердженням.

 

Друк:

– Загалом, розмір частинок цього типу пігменту в 46 разів більший, аніж у пігментів, що використовуються у традиційних фарбах для трафаретного друку. Таким чином, необхідно використовувати сита 43Т або ж сита з більшими комірками. Для друку цими фарбами рекомендується використовувати фотоемульсійні матеріали з довгим терміном дії.

Модифікатори:

– Залежно від типу фарби

Сушіння:

– Залежно від типу фарби

Кольори:

– В наявності є фарби наступного діапазону кольорів з ефектом післясвітіння:
– жовтий/зелений, а також оранжевий, жовтий,
– синій/зелений при спеціальному замовленні.

Використання:

– Для захисного маркування і захисних знаків.

Загальна інформація:
– Фосфоресцентні фарби базуються на неорганічних сполуках з оптично активними домішками. Через їх неорганічну природу їм властиві чудова стабільність, стійкість до дії тепла, світла та дії хімічних препаратів. Ці фарби не є радіоактивними, вони використовують падаюче світло, як джерело енергії. Вони можуть заряджатися променями денного світла, УФ променями, а також живитися від штучного джерела світла. Час післясвітіння прямо залежить від часу опромінення фарби. Стандартні фарби з ефектом тривалого післясвітіння заряджаються протягом декількох секунд при дії денного світла, але довше при дії штучного джерела світла. Період зарядки фарби з ефектом дуже тривалого післясвітіння набагато довший, але тривалість
післясвітіння також значно більша. Фарби, які швидко заряджаються, швидше втрачають насиченість та інтенсивність післясвітіння, аніж фарби із ефектом дуже тривалого післясвітіння. Сила випромінювання зменшується експоненціально, після того як забрати джерело світла.