Vinyl Reflective Inks

Фарби для трафаретного друку Apollo Vinyl Reflective володіють відмінною здатністю до друку і адгезією до широкого спектру вінілових субстратів, стабільністю на ситі. Ці рефлективні фарби містять в собі маленькі скляні намистинки, посріблені з одного боку. Коли світло падає на ці частинки скла, воно від них відбивається, створюючи ефект подібний, як на дорожніх знаках. Ці фарби призначені для друку на більшості вінілів, але оскільки ця фарба містить важкі частинки, то слід перевіряти чи надруки є повністю сухі перед пакуванням. Згинання чи будьякі процеси після друку повинні виконуватись з обережністю через природу цих фарб.

Ці фарби призначені для ручного і напівавтоматичного друку. Надрук висихає до твердої матової чи сатинової поверхні. Рефлективні фарби представлені в ряді прозорих кольорів, окрім чорного і білого, так як ці кольори будуть блокувати ефект відбивання. Замість білого можна використовувати срібний/сірий, в такому випадку при освітленні буде відбиватися чистий білий колір. Всі кольори не містять свинцю. Рефлективні фарби також є наявні в ряді таких фарб як: Catalysed, Dynapoll, Correx і Mercury Gloss.

 

Субстрат:

– Всі типи фотоемульсійних матеріалів, лак

 

Сита:
– можна використовувати всі типи трафаретів виготовлені фотомеханічним методом рекомендуються моноволоконні сита 43T або з більшими комірками комірками

Сушіння:
– При кімнатній температурі приблизно 40хв.

Модифікатори:
– Розчинник R33
– Сповільнювач R104

Кольори:

– Прозорий, жовтий лимонний, позолочений жовтий, темнооранжевий, червоний, фіолетовий, голубий і зелений

 

Використання:
Для рефлективних знаків і дисплеїв