Thermochromic U.V Inks

Thermochromic U.V. це ультрафіолетові фарби, які миттєво сохнуть і є майже нескінченно стабільними на ситі. Цей вид фарб розроблений для друку на папері, поліефірі і твердих П.В.Х. Ці фарби змінюються від кольорових чи чорних до прозорих під впливом тепла. Ці зміни відбуваються в межах декількох градусів в обидві сторони від заданої температури. В наявності є фарби, які піддаються цим змінам при різних температурах.

Друкування:

– Цими фарбами необхідно друкувати в місцях захищених від прямого попадання сонячних променів. Трафаретні матеріали мають бути стійкими до дії розчинників.

Сита:
– Необхідно використовувати сита 43Т для товщини фарби 35-50 мікрон. Смуги фарби товщиною 50 мікрон володіють оптимальними властивостями.

Розхід:
– При використанні сита 43Т приблизна площа покриття: 14м2/кг

Модифікатор:
– Перед друком необхідно додати 5% розчинника R243. Термін зберігання розчиненої фарби приблизно 48 годин. Надлишок розчинника сповільнює фіксацію! Більшість змиваючих препаратів підходять для очистки сит.

Фіксація:
– Типова швидкість фіксації 10 м/хв. при використанні металогалогенної лампи 120В/см. Ртутні лампи потребують швидкість ременя 5м/хв.

Застереження:
– Всі пластики необхідно протестувати на сумісність з фарбою перед тиражуванням.